am
Soru Sahibi
11 Temmuz 2015 01:34

nefes darligi

Merhaba hocam benim sikayetim bazen girdigim ortamda yeterli oksijen hissetmemem ve bunalim hissi nefes alamiyorum gibi cevremdekiler gayet rahat olmasina karsin ben hava acligi cekiyorum ortamda ki oksijen miktari bana yetmiyor herhangi bir agrim yok fakat bulundugum ortamda nefes yok diye hemen cam actiriyorum bi sekilde ortam degistiriyorum bu normal mi ? Nefes darligim mi var ? Tedavi gerektiricek bir sorun var mi sizce ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Tamer Haliloğlu
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba panik atak belirtisi olabilir. İlgili Bir uzmana danışın lütfen

13 Temmuz 2015 13:02