DG
Soru Sahibi
28 Eylül 2017 17:31

Ms ile ilgili iyi bir doktor olduğunuzu duydum

Iyi günler hocam ben 19 yasindayim 1 buçuk ay önce belden sıvı verdirdim doktor msden şüphelendi rapor sonucum şöyle (×) 1 normal bulgu 2 BOS da oligoklonal bantlar 3 BOS da oligoklonal bantlar ve serumda BOS'dan sızmış aynı bantlar 4 BOS da ve serumda aynı bantlar 5 BOS ve serumda monoklonal bant görünümü kesin ms tanısı konulmuşmu şehir dışında olduğum için doktoruma gidemedim yardımcı olursanız çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yaşar Arslan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Ben ms tanisini koyan nöroloji doktoru degilim ben normalde algoloji(agri)doktoruyum.Benim agrilar icin uyguladigim girişimsel işlemlerin ms un oluşturduğu hastalarda düzelme oldugunu gorduk o nedenle bu tedaviyi ms ki hastalıklarda kullanıyoruz.Bu taniyi nöroloji doktoru koyuyor bunlara gösterin.Yine sizde ne gibi bir şikayet var beyin-boyun-sirt-bel mr inda plak varmi ?

28 Eylül 2017 23:16