TT
Soru Sahibi
21 Ağustos 2015 21:47

migren tedavisi

hocam merhaba bende migren var bazen başım ensemden başlayıp tepeye kadar agrı oluyor bulantı oluyor dr etol fort majezik gibi ilaçlar veriyor dil altında eriyen haplarda var ben hap içmeyi sevmediğim için kullanmıyorum nöroloji yoruldugında olur dedi bende kuaförüm yoruluyorum dr arkadaşım parasetomol grubu ilaçlar iç dedi onlarda agrıyı kesmiyor novalgin içilebilirmi hocam sizin migrene önereceginiz tedavi şekli nedir hocam görüş ve tavsiyeleriniz için teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hasan Gökhan Şentürk
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Tamer bey migren teşhisi doğrumu bilemem fakat ilaç alarak sadece o an olan ağrıları geçirebilirsiniz. Bu şikayetinizden homeopati ve veya SCIO biorezonans terapisi le kurtulabilirsiniz. Klasik homeopati derneği (izmir) ararsanız size hekim homeopatlara yönlendirebilirler. detaylı bilgi için http://www.homeopati.com.tr http://www.scio.com.tr izmir için hekim ismi talep ederseniz lütfen haber veriniz

23 Ağustos 2015 11:36