CE
Soru Sahibi
11 Ağustos 2015 11:33

mide nörofibromatozis

iyi günler hocam ben nörofibromatozis hastasıyım ocak ayında endeskopi yaptırdım mıdede gastirit reflü cıktı mıde de mıkrop cıktı ılaçlarımı kullnadım hocam ılaölardan snra tekrar gelın baska bır tahlıl yapacam dedı bızım tayınımız cıkınca gıdemedım şimdi korkuyorum kötü bırsey varmıdır dıye suan mıde agrıyor sankı kalpbım sıkısıyor gıbı oluyorum kötü bişi olma ıhtımalı olabılırmı saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

Kötü bir şey olma ihtimali çok düşük ama tekrar doktorunuza başvurun geçmiş olsun

11 Ağustos 2015 12:40