ŞB
Soru Sahibi
24 Ağustos 2017 21:55

Mide atması

17 yaşındayım 9 yaşındam beri kalbim karnımda atıyor gibi oluyor ve özellikle akşam başıma geliyor bu. Bu ağrı ve atma hissi ile beraber baş ağrısı mide bulantısı iştahsızlık da oluyor. Birçok doktora gittim sayamayacağım kadar ultrasona girdim herkes ağrın olduğunda gel dedi ama kimse bir şey bulamadı sizi internet aracılığıyla tanıdım bana yardımcı olabilir misiniz? Konya da gitmediğim hastane kalmadı yaşımdan dolayı çocuk doktoruna yönlendiriyorlar eskiden birkaç hafta arayla olurdu ama şimdi iki gune bir bu ağrıyı çekiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

konu ile ilgili aşağıdaki makalemi okumanızı öneririm. şimdiden geçmiş olsun: Göbek Düşmesi – Belirtileri, sebepleri ve tedavisi http://www.ertanbeyatli.com/gobek-dusmesi/

15 Kasım 2017 00:25