çe
Soru Sahibi
22 Şubat 2016 11:05

Mesane sorunları

Doktor Bey yaptırdığım tahlillerde çok fazla miktarda lökosit çıkmamasına ragmen idrar yaparken sonunda yanma alt sistemimde agrı ve acı duyuyordum doktorların yaptıgı kontrolde mesane doluluguma bakıldı ve hassa mesane sentromu yaşadıgımı kapasitesini fazla algıladığım için tuvalete fazla çıktıgım rastlandı 3 kere antibiyotik tedavisi gördüm gördüğüm süre boyunca şikayetleri azaldı ve mesane ilacı kullandımm xperia isimli 1 aydır daha rahattım bebek düşünüyorız ve 7 aydır bu sıkıntılarımdan dolayı hamile kalamıyorum şimdi şikayetlerim tekrar arttı ne yapmm lazım yardımcı olurmusunuz.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sistoskopi yapılması gerekebilir. Bir üroloji uzmanına muayene olmanızı öneririm

22 Şubat 2016 17:09