SG
Soru Sahibi
1 Mart 2011 13:49

Merhabalar iyi çalışmalar sorum şu.Şu anda eşim ve ben bebek bekliyoruz.Eşi

Merhabalar iyi çalışmalar sorum şu.Şu anda eşim ve ben bebek bekliyoruz.Eşimin ve benim kan gruplarım 0 rh +çocuğumun kan grubu bu kan grubundan farklı olabilirmi teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Gökhan bey, Sizin de eşinizin de kan grubunuz 0 Rh (+) ise, çocuğunuzun kan grubunun da 0 Rh (+) olması beklenir. Şimdiden gözünüz aydın, hayırlı ve sağlıklı bir evlada sahip olmanızı dilerim. Dr. Betül

1 Mart 2011 15:22