YN
Soru Sahibi
3 Mayıs 2011 16:45

Merhabalar, Ben 17 yaşında bir lise öğrencisiyim.Boynumda,sırtımda,belimde

Merhabalar, Ben 17 yaşında bir lise öğrencisiyim.Boynumda,sırtımda,belimde ve aşil tendonlarımda ağrılar sonucu uykusuzluk,dikkat dağınıklığı gibi problemlerim vardı.9 aydır sakinleştirici kullanıyorum ayrıca termal masaj yatağına gitmeye başladım.sorum şu ki herkes pek çok faydasını gördüğünü söylüyor.rahatlatıyor evet ama peki ya herhangi bir zararı var mı?internetten araştırırken bazı hastalıkların teşhisini geciktirdiğini okumuştum.bu iddia doğrumudur?şimdiden çok teşekkür ederim.cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Henüz teşhis edilmemiş bir hastalık söz konusu ise veya ağrını sebebi ile ilgili herhangi bir araştırma yapılmamışsa mutlaka bir heime başvurmalısınız.Ağrıyı azaltmak veya kesmek açısından ise akupunktur veya refleksolojik masajlardan faydalanabilirsiniz.

4 Mayıs 2011 15:40