Çİ
Soru Sahibi
16 Mart 2011 13:31

Merhaba Osman Bey, babamın dişlerini yaptırmak istiyoruz. Ağızda sağlam diş

Merhaba Osman Bey, babamın dişlerini yaptırmak istiyoruz. Ağızda sağlam dişler var (öndeki dişler) ama aralarda boşuklar da çok. Diş etleri çekilmiş.Görüştüğümüz dt. bize porselen diş yapılabileceğini boşlukların da balkonlarla kapatılacağını söyledi. Tedavi kaç gün sürer? SGK porselen dişin ne kadarını ödüyor? Şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Osman Keskin
Diş Hekimi

öncelikle babanıza geçmiş olsun.görüştüğünüz dişhekimi zaten size yapılabilecekleri anlatmıştır..hastayı muayene etmeden bu konuda fikir belirtmem doğru olmaz SGK hiçbir özel dişhekimi yada kuruma ödeme yapmamaktadır.sadece kendi hastanelerinde düşük ücretle tedavi yapmaktadır. maddi durumunuz çok kötü değilse özel hekimde yaptırmanızı tavsiye ederim zira SGK hastanelerinde yapılan tedavilerden hastalar pek memnun kalmamaktadır saygılar

18 Mart 2011 14:38