mm
Soru Sahibi
9 Kasım 2015 16:22

merhaba hocam

hocam 24 yasındayım memem buyuk kılom 85 göbek yok ama gömlek gıyersem ust dugme memeden dolayı kapanmıyor.bu memenın şişkinliği nasıl iner acaba.spor yaptım kas olur sandım olmadı daha cok buyumeye basladı bi avuca rahat geliyor dalga gecmeye basladılar. tesekkurler simdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Füsun Saadet Baloş Törüner
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Endokrinoloji bolumune muayene olup tetkiklerinizi yaptirmanizi oneririm.

11 Kasım 2015 22:36