BS
Soru Sahibi
16 Ekim 2015 17:09

merhaba hocam

hocam benim midemde helikobakter pilori var ancak hamile olduğum için tedavi olamıyorum ekstradan da midemde iltihap var..bebegimimi emzireceğim için yaklaşık 1 yada 2 sene tedavi görmiyecegim midemde sürekli agrı oluyor kustuğum zaman acımsı su geliyor boğazımdan..size sormak istediğim tedavi olmazsam bu iki sene içinde mide kanserine neden olur mu bu konuda çok endişeliyim başka türlü bir tedavi yokmu emzirirken kullanılabilecek ilaç vs çok kötüyüm hocam merak ettiğim konu midede kanser yapar mı tedavi olamıyorum çünkü..son olarak birde 11 aylık bir bebegim var ona yaklaşmak zorundayım bu mikrop bulaşıcı mı acaba bana önerebileceğiniz bir şey var mı.hocam birde anal fissür üm var meme oluşmuş durumda ameliyat gereklimidir ilaç kullanıyorum agrı çok yok ama şişlik rahatsız edici şimdiden teşekkür ederim saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

Kanser olmak bu kadar kolay değil. Tedavi olmadığın için ağrı hissedersin sadece. Ama önce endoskopiyi yaptırıp sonra ona göre tedavi alabilirsin. Fissür için de muayene olun tanı kesi se sana uygun bir tedavi veya cerrahi olabilirsin.

16 Ekim 2015 19:01