GS
Soru Sahibi
4 Mart 2014 00:25

merhaba hocam

Bebegim gömuk penisliydi.herhangi bir sorunu yoktu.10 aylikken fenni sunnetci ve cocuk cerrahi uzmani birlikte sunnet ettiler.dikislerimiz 10 gun gectigi halde dusmedi.doktorumuz kendisi aldi.ancak pipide oynama yok sadece cis yaptigi delik gozukuyor.ama tamamen disarda degil.suanda ne yapmaliyim.sunnet edilirken mi yanlislik yapildi.suanda yasina basacak.fikir verirseniz memnun olurum.tesekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Murat Çakmak
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Merhaba iyi günler, Öncelikle sünnet eden ekipte bir çocuk cerrahı olması çok olumlu.Yanlış bir şey yapılması ihtimali yok.Her çocuk cerrahı gömük penise nasıl yaklaşılacağını bilir.Çocuğunuz kilolu mu değil mi veya pipisinin üst kısmında yer alan bölge yağ dokusundan zengin mi değil mi bilmem gerekiyor.Özellikle sünnet sonrası bazen belli bir dönem içe kaçmış gibi görünen pipi aslında arka planda belli bir uzunlukta oluyor ama siz göremiyorsunuz.Muayene ederek değerlendirme yapmak daha anlamlı olacaktır.Çünkü pipiyi ortaya çıkararak ne kadar sünnet derisi var onu görmemiz gerekiyor. İyi günler.

5 Mart 2014 11:33