VA
Soru Sahibi
5 Mart 2011 22:06

Merhaba Çevremdeki Arkadaşlarım Ve Takip Ettiğim Sağlık Konuşmalarına Dayan

Merhaba Çevremdeki Arkadaşlarım Ve Takip Ettiğim Sağlık Konuşmalarına Dayanarak Günde Bir Adet Koraspin İçiyorum.Devamlı İçmemin Bir Zararı Olurmu.Faydaları Nelerdir.Teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim (.not:52 yaşındayım bu zamana kadar alkol ve sigara kullanmadım,bel fıtığından başka sağlık sorunum yok. )

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Aslında bu konuyla ilgili net veriler olmasa da belirli yaştan sonra, özellikle kalp hastalığı açısından aile riski olan bireyler, eğer mide rahatsızlıkları yoksa (aspirin ülseri kötüleştirebilir) kullanılması uzman görüşü şeklinde önerilebilir.

5 Mart 2011 22:12