SE
Soru Sahibi
10 Mart 2011 22:41

Merhaba, ayak tabanımda irili ufaklı yaklaşık 5 adet gül şeklinde siğil

Merhaba, ayak tabanımda irili ufaklı yaklaşık 5 adet gül şeklinde siğiller var. İnternette yaptığım bir araştırma sonucu en etkili ilacın verrutol oldugunu gördüm. bu ilacı kullanmamı tavsıye eder misiniz? ve gunde kac kere kullanmalıyım. yardımcı olabilirseniz cok sevinirim, şimdiden teşekkürler Ece Sönmez

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun.Öncelikle siğil olduğundan eminmisiniz? Siğil ise, hamile değilseniz, şeker hastalığı yoksa verrutolü günde 2 kez olmak üzere kullanabilirsiniz.

17 Mart 2011 23:51