BA
Soru Sahibi
22 Şubat 2011 20:28

merhaba 12 yaşında kızım var bundan 2 ay kadar önce sondan bir azı dişi çık

merhaba 12 yaşında kızım var bundan 2 ay kadar önce sondan bir azı dişi çıkardı dişi çıkardıktan sonra dişin üzerinde etten bir şişlik oldu ara ara ağrı yapııyor dokktora götürdüm 3 ay kadar dursun şişlik geçmesse alıcağını söyledi siz ne diyorsunuz teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Bilge Akman
Diş Hekimi

doktorunuz haklıdır bir sure bekleyiniz o sure zarfında azı disi uzerinde ki o sert dokuyu kendiliginden yok edecektir .

22 Şubat 2011 21:56