kS
Soru Sahibi
21 Nisan 2017 12:56

menisküs yırtığı

Hocam ben beyaz eşya mağazasında çalışıyorum ve sol ayağımda menisküs ve diz kapakta aşınma olduğunu öğrendim ameliyat olacağım fakat alabileceğim en fazla rapor kaç gün olur ? sonuçta ayakta çalışıyorum ve sürekli ağır indir kaldır yapıyorum.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Yavuz Geçer
Ortopedi ve Travmatoloji

Oncelikle geçmiş olsun... Yapılan ameliyata göre değişir ortalama 20 gun...

4 Mayıs 2017 12:32
kS
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam. Birde prp tedavisini önerirmisiniz yoksa atroskopi yöntemi mi sizce ?

4 Mayıs 2017 12:34
Op. Dr. Yavuz Geçer
Ortopedi ve Travmatoloji

Muayene etmeden MRi görmesen yorum yapmak zor.. ciddi bir yırtık varsa ameliyat şart.. PRP de dize uygulanabilir sonrasinda...

4 Mayıs 2017 12:42