ab
Soru Sahibi
26 Şubat 2017 21:53

Memede sertlik

Hocam saygılar,eşim 7 ay önce ikiz dogum yaptı,sürekli emziriyor,4 gün önce meme usg de bişey görünmedi ama bugun göğsünde ağrılı bi sertlik farkettik,elle kontrolde bayagı büyük ele geliyo,usg de görünmedimi yoksa 4 günde mi oluştu,kötü bi durum olurmu

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Birdal bey, Bahsettiginiz sertlik memede sut birikimiyle alakali olabilecegi gibi baska bircok sey de olabilir. 4 gun once meme US yapilmis olmasi onemsiz birsey olabilecegini dusundurse de garantilemez. Hamilelikten once nitelikli bir radyolojik meme muayenesi yaptirmadiysaniz, bir an once boyle bir muayene icin basvurmanizi oneririm. Gecmis olsun.

16 Mart 2017 17:53