ky
Soru Sahibi
24 Ocak 2016 02:48

meme protezi

Hocam merhaba.ben 28yaşındayım. 50 kiloyum.ergenlkten bu yana meme gelişimi olmadı.endokkrne gittim.o da hormonlar normal bi sorun yok.eğer istersen silikon taktır dedi.ben de kararlıyım.ama duvar gibiyim dümdüz.yanigöğüs altında kıvrım yok.deri de esneme bile yok cok gergin.sizce naapmam gerek yardımcı olursanız sevinirm.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Ataseven
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba Kas altı yapılacak bir meme protezi operasyonu sizi memnun edebilir. Saygılarımla

24 Ocak 2016 13:17