aa
Soru Sahibi
9 Kasım 2015 21:27

meme.icinde kitle

sag memede 9.10 saat radiusunda 5x7 mm boyut posterior golgesi duzensiz konturlu maas lezyon.mevcut bul nolge.komsulugunda 11x12 mm boyutlarinda lobule konturlu posterior siddetlenmesi olan mass lezyon mevcut.goruntuler malign sonografik karakter tasimakta her.iki memede 3..7 mm capli kistik.lezyon izlendi

1 cevap
Cevaplar (1)

sn albay, us raporunu yazarken herhalde "malin sonografik karakter taşıMAmakta" olacak.öyle ise sorun yok,yıllık izlem yeterli,saygılar

15 Kasım 2015 13:01