DA
Soru Sahibi
29 Haziran 2012 23:28

Meladınıne 10 mg tablet ve solüsyon

Merhaba...Benim oğlum vitiligo hasası.Bir eczane oğluma meladınıne 10 mg tablet ve vitiligo yerlerine sürmek için sıvı bi solüsyon verdi...Bu ilaçlar hakkındaki görüşleriniz nelerdir...Önceden elidel ve momecon pomat kullandı ve hiçbir yarar görmedi...Sizce bunun yararı olur mu ve yan etkileri var mı?Birde bu tabletin Almanya hariç diğer bütün ülkelerde yasaklandığına dair bilgiler var...Bu dağru mu...Çok kararsız kaldık.şimdiden teşekkür ederim...

1 cevap
Cevaplar (1)

doğru kullanılırsa neden olmasın d,ye düşünüyorum. Fakat kullanımı oldukça zor hele bir çocuk için gereksiz, yaz günü şiddetli yanık oluşturabilir. Çocuklar için çok zarasız ve kolay bir tedavi veriyorum. Şişli Hospitalium Cildiye polikliniğine başvurabilirsiniz.

30 Haziran 2012 09:53