EE
Soru Sahibi
20 Ocak 2014 18:57

mammografi sonucum

İYİ GÜNLER DOKTOR BEY, YAKLAŞIK BİR HAFTA ÖNCE SOL GÖGSÜMDEKİ HASSASİYET, BÜYÜME VE ISI ARTIŞI İLE BİRLİKTE OLUŞAN AĞRI SEBEBİYLE GENEL CERRAHİDE MUAYENE OLDUM. DOKTOR BEY MAMMOGRAFİ İLE ULTRASOUND GÖRÜNTÜLEME YAPTIRMAMI İSTEDİ. BUGÜN MAMMOGRAFİ SONUCUMU ALDIM ŞÖYLE YAZIYORDU: LİPOSKLEROZE MEME VE SOL UDK DA ARTIŞ MEVCUTTUR. DOKTOR RANDEVUM AYIN 30'UNDA VE BEN ÇOK MERAK EDİYORUM. YANITLARSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Yurtdışında olduğum için zamanında yanıt veremedim. Umarım sorun hallolmuştur. Halen ilgilenmemi istiyorsanız lütfen tekrar soru gönderir misiniz? Sevgiler, Prof. Dr. B. Bülent Menteş (*** *** **, *** *** ** (ofis) (*** *** ** (sekreter mobil tel)

22 Nisan 2014 13:07