BD
Soru Sahibi
16 Ekim 2016 01:09

makatta kanama

Merhaba. Geçen hafta sert diskidan sonra klozette ve peçetede taze kan gördüm. Aynı bir kere daha öldü ve tekrarlamadi. Sadece sol tarafta biraz yanma hissettim. Bugün bir proktoloji uzmanına gittim. Anoskop ile baktı ve görünürde bir şey olmadığını, kabizliktan dolayı çatlak oluştuğunu , bunun da iyilesmis olabileceğini söyledi. Gerçekten çatlak 1 hafta gibi bir süre de geçer mi ? Kolonoskopiye girmeli miyim? Tşkler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Murat Akın
Genel Cerrahi , Endokrin Cerrahisi

geçe bilir. sıcak su ile duşta yıkarsanız iyileşmesi devam eder.

18 Ekim 2016 09:41