ua
Soru Sahibi
8 Mart 2018 18:28

madde bağımlılığı

ben alanyada yasiyorum 17 yaşında lise son sinifta okuyan bir oğlum var sorunumuz onunla ilgili büyük ihtimal sigara içki ve belkide başka bir şeyler hayatimiza girmeye basladi bunun getirisi olarakta huyumuzda tmm değişiklikler görülmeye başladı sinirlilik hemen kızma açımama yargılama vb. napabiliriz simdiden çok teşekkür ederim yüz yüze de görüşme şansımız varmı

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mustafa Erkan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

İyi akşamlar bahsedilen durumlar ciddi konulardır Alanya’da muayenehanemiz vardır iletişime geçebilirsiniz

30 Mart 2018 23:41