KE
Soru Sahibi
19 Kasım 2017 00:02

Lutfen yardim edin

Iyi aksamlar 15 gunluk erkek bebegim var kafasinin arkasinda ensesinin hemen ustunde nohut buyuklugunde kemik sertliginde bir siskinlik var neden olur normal dogum yaptim dogumla alakali bir durum olabilirmi acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Emel Kumru, bu şişliğin tanısını koymak için uzman doktor tarafından muayene edimeli ve gerekirse görüntü incelemeleri yapılmalı. Ancak ondan sonra cevap verilebilir sorunuza. Sağlıklı günler dileğimle.

19 Kasım 2017 15:06