DG
Soru Sahibi
29 Kasım 2014 02:52

Lütfen yardım edin

Hocam 8temmuzda tegl oldum en son Ağustos 1 de bhcg 38.6 idi 2 gün sonra ise 78.6 idi üstüne adet olmuş olabilirmiyim düzenli Adet gören biriyim 3 Temmuz'da başımdan talihsiz bir olay geçti o günden hamile kalmış olma ihtimalim varmıdır şu an 20 haftalık oldu bebeğim bu benim 3 cocuğum olacak fakat bu soru beni yiyip bitiriyor eşimde bende çok üzülüyoruz bebek 10 gün ileride gelişimi 400 Gramdı 19+6 da ikinci kızımda 4 kilo doğmuştu onunla alakalı mıdır rica ediyorum bize yardım edin:(

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yeşim Bülbül
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Bu söylediğiniz tarihlere ve beta HCG değerlerine göre temmuz ortasından sonra gebe kalmış olmalısınız.

21 Aralık 2014 23:49