aa
Soru Sahibi
19 Aralık 2012 23:16

lutfen cevaplayin

hocam ben doktora gitdim .iyi duyamiyordum ama doktor muayenden sonra duymanda sorum yok dedi.iki elimle parmaklarimi sikmami istedi sol elim daha az sikiyodu.gozumu kapamami ellerin duz tutmami istedi sol elim sagdan asagida duruyodu ve kendimi arkaya akiyormus gibi hiss ediyodum.bu belirtiler neyin alameti.beyin kan damar duydum ama anlamadam.(azeriyim anlamakta zorluk ceke bilirsiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ferhat Korkmaz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Mutlaka bir nöroloji hekimine gitmelisin ve muayene olmalısın gecmiş olsun.

20 Aralık 2012 23:10