BF
Soru Sahibi
7 Kasım 2018 15:43

Lomber mr sonucu

Merhaba hocam Lomber MR sonucuma göre; -L5,S1 düzeyinde posteriorda eksternal fiksatöre ait görünüm mevcut olup vertebra korpuslarına uzanan çivilere ait distorsiyon artefaktları dikkati çekmiştir. -L5-S1 diskinde hidrasyon ve yükseklik kaybı dikkati çekmiştir. -L4-5 düzeyinde disk bulging dikkati çekmiştir. -L5-S1 düzeyinde disk bulging dikkati çekmiştir. Buy düzeyde sol laminektomi defekti dikkati çekmiştir. Durum hakkında bilgilerinizi rica ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR
Beyin ve Sinir Cerrahisi

BELİNİZDE AMELİYATINIZDA KONULAN PLATİNLER AYRICA L4-5 DE VE L5-S1 DE FITIK BAŞLANGIÇLARI VAR. GEÇMİŞ OLSUN SAYGILAR

7 Kasım 2018 15:52