kh
Soru Sahibi
7 Ağustos 2014 00:03

lens sorunu

iyi günler hocam.birkaç gün önce babamın arkadşı bir göz doktoruna gittik tetkik fln yapmadı gözlerime bakti makineyle mi baktı çıplak gözlemi hatırlamıyorum.lens kullanmanda sakınca yok dedi gittik kaliteli olsun diye pahalısını aldık adı air optik aqua 1 haftalık 3 adet aldık adam yine de hergün çıkar dedi ilk gün tabi lens takması çok zor takmak aile fertleri ve ben 15-20dk sürdü lens batmalar yaptı ama bn normaldir ilk gün gözüm alışmaya çalışıo dedim çıkartırken de bir o kadar zorladı bni özellikle hep parmaığımn etli kısmıyla işlemimi yaptım ama gözüm bi kanlandı bi kızardı 3 gündür damarlanmış şekilde kızarıklık ilk güne göre geçti.ee tabi ilk günüm her şeyi uygun yapmaya çalıştım kağıt havluya sildim ellerimi hep yıkadım vs vs. 3 gündür de lensi takmıyorum bu damarlanma kalıcı mıdır?lensi artık takmıyım dimi alerji yapıyor bende. geçer mi bu damarlanma kalıcı değildir dimi :( en kaliteli lens bausch lomb mu biz yanlış lensi mi almışız onu alsam bu kanlanma olmaz mı bu arada damarlanma saydam tabakada değil göz akında lens numaraları da ikisi de 4.25 miyop yine o göz doktoru ilk zamanlar böyle olur yanıma gelsin bn takmayı gösteriyim demiş sizin görüşünüz nedir

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Gölge Acaroğlu
Göz Hastalıkları

Hasan Bey, Deneme lenslerinin doktor kontrolünde takılması daha iyi olurdu.

7 Ağustos 2014 09:23