az
Soru Sahibi
18 Temmuz 2015 00:32

kurtaj sonrasi

Merhaba hocam,2mart 2015 te aşılama tedavisi oldum fakat kese olmasına rağmen kesenin içinde embriyo olmadığı için 8.haftada kürtaj olmak zorunda kaldım.(14nisan).kurtajdan 55gun gün sonra ilk adetini gördüm 9haziranda.kurtajdan sonra Çocuğumun olmasını çok istedigimden korunmadik ve ilişkiye girdik.adetinin üstünden 8gun geçti ama hala adet olmadım evde test yaptım negatif çıktı.şuan sadece bozuk para kadar kahverengi bi leke geldi.adet belirtilerinin hiçbiri yok kafam çok karıştı ne yapmaliyim lütfen bi çıkar yol gosterin.tesekkur ederim iyi çalışmalar ;)

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Filip Taşhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

muayene ve gereken tetkikleri kendim yapmadan birşey söyleyemem.

20 Temmuz 2015 22:02