ÖB
Soru Sahibi
23 Ağustos 2014 08:47

kulak arkası şişlik

merhabalar hocam en kısa zamanda cvbınızı dört gözle beklemekteyim 9 ay 23 günlük bir kız bebeğim var dün sabah kulak arkasında bir beze farketim ana dün sabah belli olduğuna eminim hemen çocuk uzamnına götürdüm kan thlillerine baktı tahlillrriniz çok güzel bir sıkıntı yok tahlillerde dedi ama vücutta her ihtimale karşı agumentin 400 gr vereim 10 gün sonra gelin olmadı bir onkolojiye gitmeniz gerekebilir dedi. haliyle ben onkolojiyi duyunca cok üzüldüm halada aklım ermedi sonrada aldım tahlillerimi başka bir çocuk uzamnına götürdüm oda ben herhang bir kötü yorum yapılacak bir şey görmyorum her ocukta olan lenf bezi şişkinliği ilacı kullanmak size kalmış ben olsam kullanmazdım dedi bende almadım ilacı. fakat ben n ypacağımı bilmiyorum allah korusun kötü huylu bişey olsaydı yapılan tahlillerde belli olmazmıydı neden onkolojiyi bize söylemiş olabilir yoksa bu kafama takmamam gereken bir durummudur.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Erdal Erginer
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Bu tür lenf bezi büyümesi normaldir. Endişe lenmeyin. Ilk dr.arkadas durum u abartmis.

23 Ağustos 2014 09:36