sm
Soru Sahibi
8 Haziran 2014 15:27

Kulağımda çift ses algılama

merhaba, ben bir hafta önce cihazımda sorun olduğunu düşünerek teknik servise yolladım hoporlör değişimiş ve ben çift ses algılayıp sesleri daha kalın algılamaya başladım. ne kadar cihaz denediysem ne kadar ayar yaptırtıysam da soprunun CİHAZDA OLMADIĞINI anladım. kulakta sesiz ortamda uğuldama ve rüzgar sesi gibi bazen söylenen kelimelerin tekrarlanması hatta sesleri çift duyuyorum.müzik ve konuşma seslerini ayırt edemiyorum.telefonla konuşamıyorum oysa ki 1 hafta önce hiç bir sorunum yoktu :( bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nermin Başerer
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

MUAYENE OLMANIZ ESKİ VE YENİ İŞİTME TETKİNİZ YAPILMADAN YANIT VERMEK OLANAKSIZ

12 Haziran 2014 10:18