DA
Soru Sahibi
24 Ağustos 2017 23:49

Kronik ürtiker

Merhaba yaklaşık 1.5 yıldır kronik ürtiker rahatsızlığım var zyrtec ictim sonra fexadyne içtim 3 kutu ecz den Losyon hazırlanmıştı onu kullanıyorum., dr azaltarak bırak demişti ama bazen gündüz bazen gece yine yanma az olarak kaşıntı şeklinde tüm vücudum bazen yangı genital bölge de de oluyor., bu ilaclari hep içmemin zararı olur mu diye sormak istedim değerli cevabınız için simdiden çok tesekkur ediyorum..

1 cevap
Cevaplar (1)

Kronik ürtikerde nedensel araştırmalar yapılmalıdır. Antihistaminikler ile tedaviye başlanır izlemde yanıt alınmazsa başka ilaçlara geçilmelidir

2 Kasım 2017 23:21