KB
Soru Sahibi
11 Aralık 2017 14:02

cilt ile ilgili

Merhabalar cildim uzaktan bakılınca kötü değil ama ben çok ufak tefek sivilcelerimden,hafif yağlanmalardan ve kızarıklıklığımdan hiç memnun değilim.daha pürüzsüz bir cilt için size başvurabilir miyim ? Cilt kızarıklığım epeyce var. Bir de kollarım ve bacaklarım kızarık ve ince sivilceli yıllardır var. doktorlar geçmiyor diyip yolluyor ama bence bir çözümü olmalı. Sorularıma tam yanıt alabilirsem çok memnun olurum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın İlgili, Deride yağlanmanın giderilmesi için yerel ve sistemik kullanılan bazı ilaçlar var, kişinin yaşına ve durumuna göre birini seçeriz. İzler ise ayrı bir süreç gerektirir. Sizi muayene ettikten sonra sorunlarınıza çözüm üretip üretemeyeceğimizi söyleyebiliriz. Geçmiş olsun

19 Ocak 2018 14:45