ES
Soru Sahibi
7 Haziran 2016 15:59

Kreste yemek yememe

Merhabalar kizim 30 aylik kreşe basladi.Basliyali henuz bugun 5 gunu fakat yemekhaneye inmek istemiyormus yemek yemek istemiyormus orda ama bahcede oyun oynarken vs yemegini yiyormus.bu krese alismasinda yemekhaneye inmemesi bi korku gibi okabilecek birseymi yoksa altinda yatan baska nedenler mi olabilir?yardimci olursaniz cok sevinirim kilay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Senem Turan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

çok yeni daha. bazı çocuklar da uyumak istemez örneğin. alışma döneminde bu tür sıkıntılar çekmesi doğal, şu aşama için kaygılanacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.eğer aylar boyunca sürerse o zaman bir yardım almanızı öneririm.

16 Haziran 2016 17:57