öi
Soru Sahibi
19 Nisan 2014 12:11

korunmadığım halde hamile kalamıyorum problem nedir ?

Merhaba Doktor Bey, ben 8 aylık evliyim son 3 aydır korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum.hiç bir ilaç kullanmadım eşim korunuyordu ben 24 yaşına gireceğim eşim 32 yaşında.Düzenli olarak adet oluyorum.Sizce problem nedir ve hemen doktora gitmeliyim yoksa zamanı var mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özgür Deren
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

1 yılı bekleyin

20 Nisan 2014 00:13