GS
Soru Sahibi
29 Kasım 2017 14:48

Konuşma da bozukluk

Iyi günler hocam 26 yaşındayım 2010da beyincikte tümör olduğu söylendi takip altındayım. Fakat son zamanlarda bende konuşma bozukluğu oluştu bunu sadece ben farkediyorum bazen söylemek istediklerimi söyleyemiyorum bazende kelimenin yarısı ağzımdan çıkmıyor eskisi gibi cümle kuramiyorum sizce tümörle alakası var mıdır sormamdaki sebeb ilk zamanlarda da gece uyanıp eşimi bi zaman tanıyamıyordum hatta insan olduğunu bile idrak edemiyordum doktorlar bununla alakası yok dediler zaten şuan da öyle bişey yaşamıyorum saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kudret Türeyen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Saadet hanım, Muayene edip tetkikleri incelemeden yorum yapmak doğru olmaz. Geçmiş olsun. Prof Dr Kudret Türeyen

4 Aralık 2017 18:26