DD
Soru Sahibi
30 Mayıs 2018 21:15

kolon kanseri

Hocam annem 60 yaşında kolon kanseri karaciger karın ici ve akcigerinde metastaz var 8 aydır kemoterapi gormekte.Bu ay ilacları degisti zaltrap denilen yeni bir ilaca baslandı.Bu ilactan sonra ufak tefek kanamaları oldugunu söylüyor.Ilacın yaygın yan etkilerinde oldugunu araştırdım.Sizin fikriniz nedir?Her kucuk kanamada acile gitmek annemi daha cok yoracagından hangi boyutta olursa endiselenmeliyiz bunu merak ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Uğur Coşkun
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Tedaviye bağlı butür yan etkiler görülebilmektedir. Bu konuyla ilgili hastamızı takip eden doktor ile irtibat halinde olmanız uygun olacaktır.

31 Mayıs 2018 07:48