TB
Soru Sahibi
22 Ağustos 2014 10:40

kolesterol

Soru: Hocam saygılar yeni yaptığım tahlıl sonucları tkoles 244 trıg 200 hdl 55 vldl 41ldl 147 hbac1 5*1 Ferritin 47 demir 139 demir bağlama 223 tsh 1*38 kolesterol hapı almam dogru olur mu pre diyabetim var tansiyonum yok. SEKERIM TOKLUK 160I ASMIYOR aclık *** *** ** arası cıkıyor ldlyı nasıl ındırebılırım onerınıze tesekkurler beslenme yonunden onerınız yokmu hergun 1 tatlı kasıgı keten tohumu alıyorum zararı varmı hdlyı de yukseltırmı ldlyı nasıl dıyetle ındırırım

1 cevap
Cevaplar (1)

kilo probleminiz yoksa genetik faktörleride gözardı ederseniz bol yürüyüş ve tüketilen su miktarını artırarak hdl oranını düşürebilrsiniz.

3 Eylül 2014 13:27