H
Soru Sahibi
25 Aralık 2006 00:00

kolay gelsin hocam benim midem ve bağırsaklarımla ilgili sorunum var devaml

kolay gelsin hocam benim midem ve bağırsaklarımla ilgili sorunum var devamlı şekilde şişme ve guruldama oluyor.gün boyunca çekiyorum ailemde bağırsak kanseri olan vardı. aynı şikayetleri vardı.Fazla yemek yiyen birisi de değilimdir.ne yapma gerekiyor. bana yol gösterirsesiz sevinirim şimdiden çok teşekürler. yaşım 27 boy:1.78 kilo:65

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Başçı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Hemen bir kolon kanseri düşünmeyin kendinizde.Genellikle bu tür hastalıklar 40 yaşından sonra görülür. Ama geçekten kolon kanserinin ailesel olduğunu da düşünerek genel olarak karaciğer hastalıkları safra kesesi hastalıkları dahil bütün gastrointestial sistem ele alınırken kolon tetkiki de uygun olabilir. Bir gastroenterologa başvurnanız iyi olur. Geçmiş olsun.

28 Aralık 2006 00:00