ah
Soru Sahibi
6 Ağustos 2015 11:17

kol ve ayaklarda uyuşma

merhaba hocam; yaklaşık 4 ay önce el ve ayak uyuşması ve karıncalanma şikayeti ile nöroloji doktoruna başvurdum.beyin mr'ı ve kan testleri yapıdı.mr temiz denildi fakat folik asit çok düşük seviyede imiş.folbiol ve nepitin kullandım folik asit seviyesi normale ulaştı ancak hala şikayetlerim devam ediyor yardıcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman İlhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Kan testleri normal ise,B12 vitamini dahil,hematolojik bir sorun yok demektir. Prof.Dr.Osman İlhan

6 Ağustos 2015 11:26