aa
Soru Sahibi
3 Ekim 2015 00:51

klebsiella bakterisi

merhaba 2,5 yaşında kızım var.idrar tahlilinde lökosit 20 çıkmıştı antibiyotik iğne ve ilaç tedavisi gördük. bir ay sonraki idrar kültüründe ilk önce e.coli bakterisi, 10 gün sonraki idrar kültüründe klebsiella *** *** ** çıktı .suprax 100ml kullanıyorum. ne yapacağımı şaşırdım sürekli antibiyotik kullanmaktan bıktım. bana ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Murat Çakmak
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

İyi günler, İdrar yolu enfeksiyonu hem tekrarlayan hem de kültür ile doğrulanmış ve de *** *** ** üzeri ise ileri tetkik yapılarak bunun nedeni araştırılmalıdır. İyi günler.

3 Ekim 2015 18:20