tS
Soru Sahibi
24 Eylül 2015 22:26

kızlık zarı

merhaba doktor hanım,bir hafta önce kardeşimle kavga ederken oturur durumdayken belime ağır darbe bacaklarıma vücuma darbe aldım.1 saat sonra lavaboya çıktımda peçetede 2 tane kan lekesi vardı korkuyorum kızlığım bu şekilde bozulur mu?yani kişi kendini kasrak sıkarak hırpalayarak kzılığığ bozulabilir mi?ve vajinada darbe olmasada psikolojikman o bölgede sızı ağrı yanma hissedilebilir mi?ben bu söylenenleri yaşadım o kadar tedirginimki bu şekilde kızlığım zarar görmüşmüdür bakireyim hiç ilişkim olmadı internette okadar şey yazılmış kafam bulandı ilişki dışında ne şekilde bozulur ve hemen zarar görebilir mi ne olur yardım edin..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Zuhal Öder Saylık
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Zarar görmüş olabileceğini sanmıyorum. Leke o bölge cildinde kaynaklanabilir. Muayene olabilirsiniz

14 Kasım 2015 14:24