öö
Soru Sahibi
5 Nisan 2014 21:32

kızım 19 yaşında gbm 4 hastası

KIZIM ŞU AN 19 YAŞINDA 3 YIL ÖNCE BEYİN TÜMORÜ AMELİYATI OLDU ÇIKAN PATOLOJİ SONUCUNDA GBM 4 TANISI ÇIKTI. SONRA AYNI ANDA KEMOTERAPİ VE RADYOTERAPİ TEDAVİSİ OLDU 2 YIL ZAMAN GEÇTİ VE TEKRAR NÜKS ETTİ. 2. AMELİYATINI OLDU AMA CERRAH DOKTORUMUZ DERİNDE OLDUĞU İÇİN BEYİN İÇİNDE 2 CM. PARÇA BIRAKMAK ZORUNDA KALDI. BU SEBEPLE cyberknife TEDAVİSİ VE KEMOTERAPİ ALDI 8 AY GEÇTİ 03/03/2014 DE TEKRAR NÜKS ETTİ CERRAH DOKTORUMUZ ŞU AN 3 CM BÜYÜKLÜĞÜNDE TÜMÖR VE YOĞUN ÖDEM OLDUĞUNU VE ARTIK 3. AMELİYATIN UYGUN OLMADIĞINI İLAÇ TEDAVİSİ GÖRMESİ GEREK DEDİ HASTA ŞU AN SOL KOL VE BACAĞINDA GÜÇSÜZLÜK VAR YARDIMLA YÜRÜYEBİLİYOR 04/03/2014 TARİHİ İTİBARİYLE DAMARDAN ALTUZAN VE KOMBİNE İLAÇLAR ALMAYA BAŞLADI HOCAM SORUM ŞU EĞER TEDAVİ BİZE BİR ŞANS DAHA VERİRSE Kİ VERİRMİ? DENTRİK AŞI İÇİN AVRUPAYA GÖTÜRECEĞİZ SİZİN ŞU MERKEZ DAHA BAŞARILI DİYE BİR ÖNERİNİZ VARMI? AMACIMIZ AŞI TAM GELİŞİNCEYE KADAR ÖMÜR KAZANMAK... TEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merhaba, Aşı tedavilerinde henüz etkinliği kesin olarak ispatlanmış bir protokol mevcut değil. MR filmlerini incelemem gerekli. Geçmiş olsun.

6 Nisan 2014 01:15