ic
Soru Sahibi
19 Aralık 2013 22:42

kist ağrısı

iyi akşamlar... yaklaşık 3 ay önce sağ kasık bölgesinde aşırı ağrı kahverengi akıntı ve yanma nedeni ile doktora gittim kist olduğunu öğrendim. 3 kutu doğum kontrol hapı kullandım. Akıntılar ve yanma ara ara devam etti. Önemsiz olduğu söylenen bu kist aşırı ağrı yapar mı ? İlacı bıraktıktan sonra ağrılar yeniden başladı.İlaca devam etmeli miyim? Teşekkürler.. iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Akin Savci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

ağrı akıntı ve yanma geenelde vaginal enfeksiyonlarda olur.kistler pek bu şikayetlere sebep olmazlar

19 Aralık 2013 22:58