25 Haziran 2015 13:55

kist ağrıları

Iyi gunler doktor hanim benim regli dönemlerinde her hangi bir sıkıntım yok duzenli en fazla bir gün geriye atıyor yalnızca yumurtlama döneminden önce bazı aylarda ilk önce kahve rengi akıntı oluyor ama her ay değil bu ay oldu ve kaşığı sol tarafindan başlayarak yayılan ağrı regli olacakmış ım gibi 2 yıllık evliyim dün akşam ağrım arttı ve doktora gittim testler yapıldı idrar yolu enfeksiyonundan şüphelenildi temiz çıktı ağrım bugün hafifledi bu ayın 11 de regli olucam ayrıca 20 gün önce kadın doğum uzmanına ultrasyonla ve vajinal muayene oldum kistim olmadığı söylendi ama çok küçük görüle meyen kistler olabilir dendi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Esra Demir Yüzer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bazı kadınlarda yumurtlama dönemlerinde kanamalar olb.yumurtlama baskılanırsa faydalı olb.

15 Temmuz 2015 00:06