ed
Soru Sahibi
13 Temmuz 2017 00:22

kilolarımla başım dertte

merhaba Bilge h. ben 168 cm 96 kiloyum insülin direnci yüksekliği yaşıyorum kilo vermek istiyorum bana yardımcı olmamızı diliyorum teşekkürler.... faydası görebilecekmiyim kilo werebilirmiyim birde ucret ogrenme imkanim warmi teşekkürker...

1 cevap
Cevaplar (1)

Kurallı beslenme ve egzersizle mutlaka kilo verirsiniz. Akupunktur ve biyorezonans ise bu süreci kolaylaştırarak kalıcı olmasını sağlar Ücretlendirme farklılık gösterir izmirden sordugunuza göre izmirdeki hekim arkadaşlar size daha kolay yardım edebileceklerdir.

17 Temmuz 2017 10:05