çm
Soru Sahibi
17 Ağustos 2017 01:47

Kilo sorunsalı

Selam hocam 2.5aylik oğlum var kanguruya bindirsem bisey olurmu yumurtaliklarina falan nekadar zaman icinde kalmali belli bi saati varmi ? Bide bitane aldim ergonomik bacaklari (m) duruyor 99tl ye aldim acaba bunu kullansam sorun olurmu Bide uyku da ssorun yasiyorum uyutuyom arkami donmemle agliyarak uyaniyor geceleri 12den sabah 4 5 yada 6da kendi uyaniyor bu sure zarfinda emmiyor ama kalkinca güzel emiyor geceleride emdirmem gerekiyormu ? Kilosu iyimi sizce dogum kilosu 2700 sonra2600 düştü 1ay 3400du 2ay 4400 suan 7gun var 3 aylik olmasina *** *** **+2de dogdu kv ve komsulari zayif sutun besleyci degil vs diyorlar acaba dogrumu bide su vermem gerekirmi bazen1cay kasigi veriyorum cikariyo yüzünü eksitiyor ve son olarakta kaka 4 5 bi yapiyor vevcok agliyo yaparken bazen zeytin yagli kulak çubuğu ile uyariyorum cok yaparsam sorun olurmu doktor 5gun cok gec yapiyor dedi surup verdi onu kullanicam simdi bunlari merak ediyorum tskler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Meryem Hanım, Bebeğinizin büyüme kontrollerini çocuk doktorunuz en iyi şekilde takip ediyordur. Ondan bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca gece beslenme ve uyku süreçlerini de danışabilirsiniz. Zeytin yağlı çubuk ile uyarımı ise kullanmamanızı öneririm. Anakucağında bebeğinizi taşırken alttan elinizle destekleyerek kan akışını dengeleyebilirsiniz. Bunu da kısa süreli kullanabilirsiniz.

21 Ağustos 2017 12:01