5 Aralık 2015 10:38

kbb kulak uğuldaması....

mrb ben 36 yaşındayım orta derecede ,iç kulak kaybı oluştu kulaklık kullanmam gerekiyor kulak içi yada kulak arkası arasında ne fark ar sağlık açısından hangisini almalıyım sol kulağımda uğuldama çok oluyor epey bir para ödüyoru güenli yeri yada aleti nasıl seçmelıyım tşk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet Erem
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Model ve markadan markaya fark var. Sadece tek bir tip her işi görür demek zor İşitme testinizi görebilir miyiz?

7 Aralık 2015 11:17