BS
Soru Sahibi
19 Temmuz 2012 12:22

katarakt

hocam saygılar evvelkı cevabınıza tesekkurler kataraktım ve ılerı mıyopım var bırı kataraktlı -12 dıgerı 10 onda bırsey yok goz kurulugu ıcın tears natutel free ve kasıntı ıcın relestat damla verıldı tears naturel flakon halınde hergun flokan bıtmeden mecburen atıyorum aynı flakonu 2 gun kullansam olurmu lutfen fıkır verın bu damlaları uzun sure alsam olurmu ayrıca hastanede sgk ıle anlasmanız varmı amelıyat kabaca ne kadara mal olur lutfen yardımcı olun amelıyat cokmu rısklı tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Onur Aydın
Göz Hastalıkları

DamLalar flakonsa gunluk kullanim icindir.. Goz yasi damlalarini uzun sureli kullanabilirsiniz.. Katarakt icinse eger varsa ve gorme kalitesini etkilemisse ameliyat gereklidir.

29 Temmuz 2012 20:41