-L
Soru Sahibi
4 Eylül 2017 22:56

Kaşıntı,yara. Karaciğerle alakası olabilir mi?

rhaba,Hocam kardeşim 14 yaşında ve yaklaşık 8 yaşından beri vücudunda yemek yediğinde yaralar çıkıyor, fazlaca kaşıntısı oluyor.ve çıkan yaraları uzun zaman iyileşmiyor. Başlarda hazir,yağlı yiyecekler yediğinde oluyordu .şimdilerdeyse domates patlican gibi yediği her şey ama her şey yara yapıyor. Kabarıyor,sert içi doluymuş gibi kabarıkliklar oluşuyor vücudunda. Yemek yemeye korkar oldu. Gece uykusundan yara ve kaşıntisınin acısına uyanıyor. Dermotoloji uzmanlarina gittik krem vb.verdiler.işe yaramadı.test yaptılar.bir şey çıkmamis gibi görünüyor. bir de kardeşim doğumunda kakasını yutmuş. Karacigerinde bir şey olabilir mi?hayatı artık çok zorlaştı.Lütfen tavsiye verin. Bir de hangi testleri yaptırmak gerekiyor,isimleri nelerdir?Cevabınızı bekliyorum.ve de muayenehanenize gelirsek nasıl olur.ne uygulanır.cevaplarsaniz çok çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Şener
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

Geçmiş olsun. Kardeşinizi uygun bir zamanda göreyim. Randevu için *** *** ** numaralı telefondan Nezahat Hanımla görüşebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

5 Eylül 2017 10:50